0 (224) 221 10 91
Para Birimi Seçiniz
Sepetinizde 0 Adet Ürün bulunmaktadır.
1189-540buyukjpg-540buyuk.jpg

Puhu Erkek Termal Alt İçlik

ADET - +
ÜRÜN KODU PH101
STOK MİKTARI VAR
BEDEN
ÜRÜN FİYATI %15
İndirim
99,00
84,15
*Fiyatlara K.D.V Dahildir
PAYLAŞ
  Neden termal iç giyim?
Çünkü doğa sporlarında ısınızı korumak hayati önem taşır ve bu kuru kalmanızla mümkündür. Termal içlikler terinizi hızla dışarı atarak kuru kalmanızı ve bu sayede çok katmanlı giyinmeden de ısınızı koruyabilmenizi sağlarlar.

Neden PUHU?
Çünkü termal içliklerde bulunması gereken en kaliteli materyalleri en yüksek oranda barındırır. Çoğu termal içlikte ısı yalıtımını sağlayan Polipropilen(PP) miktarı %1-2 oranındayken Puhu’da bu oran%37’dir. Bu sayede birçok rakibinden daha üstün bir performansa sahiptir. Polygiene gümüş içeriği sayesinde %100 antibakteriyeldir, ter kokusunu ve bakterileri yok eder! Dikişsiz yapısıyla teninizde iz bırakmaz, rahatsızlık vermez. Yüksek esneme kabiliyetiyle size maksimum hareket özgürlüğü kazandırır.


S/M Beden erkeklerde 175cm. boy, 75 kg. ; Bayanlarda 165 cm. 55 kg. a kadar uygundur. Daha uzun boy ve daha yüksek kilolarda L/XL beden tavsiye edilir. 

Ürün içeriği;
% 54 Poliamid (PA)
%37 Polipropilen (PP)
%9 Elastan (EA)

Poliamid (PA): Daha Yüksek Dayanım!
Uzun ömürlü ve sağlamdır. Aşınma dayanımı çok yüksektir.

Elastan (EA): Daha Özgür!
Kopmadan 5 katın üzerinde esneyebilir. Performans esnasında vücudunuzun alacağı şekillere uyum sağlayarak, özgürce hareket etmenizi sağlar.

Polipropilen (PP): Daha Kuru, Daha Sıcak!
Sahip olduğu mikro gözeneklerle hem vücudunuzda oluşan terin hızla dışarı atılmasını, hem de çok güçlü bir ısı yalıtımı sağlar.


Yıkama talimatı:
40 derecede yıkanmalı
Ağartma yapılmamalı 
Taburlu kurutucuda kurutulmamalı 
Ütülenmemeli 
Kuru Temizleme yapılmamalı
Ürüne ait yorum bulunamadı.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.