0 (224) 221 10 91
Para Birimi Seçiniz
Sepetinizde 0 Adet Ürün bulunmaktadır.
1234-8730buyukjpg-8730buyuk.jpg

Marmot Precip Bayan Ceket

ADET - +
ÜRÜN KODU MRM215
STOK MİKTARI VAR
BEDEN
ÜRÜN FİYATI %60
İndirim
858,00
343,20
*Fiyatlara K.D.V Dahildir
PAYLAŞ
 Marmot PreCip Su Geçirmez Ceket; sıradan bir yağmurluktan farklı olarak dayanıklı RipStop dış kumaşı, yüksek su geçirmezlik ve nefes alabilirliğe sahip PreCip iç kaplaması, ergonomik diyaznı ile şehirde kullanımının yanı sıra trekking ve hatta dağcılık gibi doğa sporlarında da başarıyla kullanabileceğiniz dayanıklı, şık, hafif ve ekonomik bir modeldir.
 
 • PreCip® DryTouch malzeme %100 su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sağlar.
 • Ceket üzerindeki tüm dikiş noktaları su geçirmezlik için ısıl işlemle bantlanmıştır.
 • Çene kısmındaki DriClime® iç astar nefes alabilirliği arttırarak kuru kalmanıza yardım ederken konforunuzu da arttırır.
 • Başlık; arka kısmındaki velcro bant ve ön kısımdaki elastik büzgülerle genişliğini ve sıkılığını ayarlayabilirsiniz.
 • Yüksek efor gerektiren yoğun aktiviteler sırasında koltuk altlarındaki fermuarları açarak ceket içinde oluşabilecek su buharının dışarı çıkmasını sağlayabilir, terlemeyi azaltabilirsiniz
 • Angel Wing Movement (Melek kanadı) tasarımı sayesinde kollarınızı havaya kaldırdığınızda ceket yukarı çıkmaz.
 • Bel kısmındaki elastik büzgüyü sıkıştırarak ceket içine alt taraftan soğuk hava girmesini engelleyebilir ya da gevşeterek yüksek efor gerektiren hareketlerde havalandırmayı arttırabilirsiniz.
 • Ön taraftaki fermuar çift taraflı fırtına patı ile su ve rüzgara karşı korunmaktadır.
 • Velcro bantlarla bilek genişliği istenilen ölçüde ayarlanabilir.
 • Ceket üzerinde iki adet cep bulunur. Yüksek konumlandırılmış eğimli cepler sırt çantasıyla birlikte sorunsuz kullanılabilir.
 • Küçük paket hacmi ve 272 gr gibi oldukça düşük ağırlığıyla kullanımı da taşıması da son derece kolaydır. 

PreCip
PreCip Marmot’ un geliştirdiği su geçirmez ve nefes alabilir poliüretan bir kaplamadır. Bu özelliğiyle kullanılan ürünün toplam ağırlığını azaltılırken, ekonomik fiyatıyla diğer su geçirmez/nefes alabilir sistemlerden bir adım öne çıkıyor.
DriClime®
İki farklı yüzeye sahip %100 polyesterden üretilmiş bir kumaştır. Tene temas eden kısmın yüzey alanı özellikle azaltılmıştır. Dış kısımdaki yüzey alanı ise özel dokuma metoduyla arttırılmıştır. Bu sayede teninizdeki nem hızla kumaşın dış kısmına çekilir
Angel Wing Movement
Marmot tarafından geliştirilmiş özel bir dizayndır. Hareketiniz sırasında kollarınızı yukarı kaldırdığınızda, diğer ceketlerin aksine etek kısmı yukarı çıkmaz. Bu sayede ceketin alt kısmından soğuk hava ya da su girerek oluşacak ısı kaybı engellenmiş olur.

https://marmot.com/products/details/womens-precip-jacket-new
Ürüne ait yorum bulunamadı.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.